O nas

Nasza historia

Cukiernia Muffinek to miejsce, w którym od 1992 roku rozpieszczamy podniebienia, gdzie tradycja wypieku ciast łączy się z nowoczesnością.

Cukiernia powstała w hotelu Radisson w samym centrum miasta i pierwszym jej Szefem był Amerykanin, który wprowadził recepturę sztandarowego dzisiaj produktu cukierni, a wtedy absolutnej nowości sernika nowojorskiego oraz wielu innych produktów, jak tort czekoladowy, orzechowy, muffinki, rogale półfrancuskie, które są dostępne w naszej cukierni praktycznie w niezmienionej formie, aż do dnia dzisiejszego.

Co jest dla nas ważne?

wyjątkowy smak i jakość naszych wypieków• indywidualne podejście do klienta• otwartość na nietypowe zamówienia• umiejętność dostosowania się do oczekiwań klienta • zadowoleni klienci, którzy zawsze będą dla nas priorytetem

Wysoki standard

Wyjątkowy smak

Sprawdzeni dostawcy

Doświadczenie, pasja do pieczenia

Pracownicy

i nasza działalność

W naszej cukierni przez tyle lat pracowało wielu znakomitych cukierników o bogatym doświadczeniu i nieograniczonej, kulinarnej wyobraźni oraz uczniowie najlepszych szkół cukierniczych. W przeciągu tego długiego czasu uświetniliśmy naszymi wypiekami wiele ważnych dla miasta i regionu imprez jak na przykład: Herring Meeting (Szczecińskie spotkania Gospodarki Morskiej) na 2500 Gości, Bal Kapitanów w największym wydarzeniu w Szczecinie The Tall Ships Races, otwarcie Willi Lentza, 20 – lecie powstania Wielonarodowego Korpusu Północno- Wschodniego w Szczecinie.Nawet wykonany przez nas domek z piernika stał się przedmiotem licytacji podczas jednego z finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy a potem trafił do Muzeum Piernika w Toruniu. Chętnie przyłączamy się akcji charytatywnych. Wspieramy swoimi produktami liczne zbiórki, licytacje, konkursy dokładając cegiełkę do pokaźnych, zbieranych sum, wspieraliśmy służbę zdrowia podczas pandemii w ramach akcji Serce dla Medyków. 

Przez lata działalności na rynku zyskaliśmy zaufanie naszych Klientów, którzy cenią nasze wyroby, za jakość i smak.

Mocnym punktem naszej Cukierni Muffinek jest załoga tworzona przez znakomitych, wszechstronnych cukierników, którzy bazują na swoim wieloletnim doświadczeniu i pasji do pieczenia słodkości. Nasi cukiernicy nie ustają w podnoszeniu swoich kwalifikacji i w zdobywaniu nowych doświadczeń zawodowych, aby móc sprostać Państwa potrzebom i wymaganiom.

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą własnych wyrobów cukierniczych.

Nasze standardy

świeżość, smak, wygląd

indywidualne podejście do klienta

otwartość na nietypowe zamówienia

umiejętność dostosowania się do oczekiwań klienta